Class Type Time Status Team Score Team Live Link Update
Wednesday   04/17/2024
soccer U23 Asian Cup 02:00
Close
Saudi ArabiaU23
VS
TajikistanU23
Basketball Euro 02:00
Close
Bologna d figure
VS
Anatolian Ephesus
soccer ENG LC 03:00
Close
Southampton
VS
Preston North End
soccer UEFA CL 03:00
Close
Borussia Dortmund
VS
Atletico de Madrid
soccer UEFA CL 03:00
Close
Barcelona
VS
Paris Saint Germain
soccer POR D1 03:15
Close
FC Famalicao
VS
Sporting Lisbon
soccer COL D1 05:00
LIVE
Envigado FC
VS
Deportes Tolima
soccer ARG D1 06:30 Defensa y Justicia
VS
Newells Old Boys
soccer ARG D1 06:30 Boca Juniors
VS
Godoy Cruz Antonio Tomba
soccer ARG D1 06:30 Belgrano
VS
Athletic Club
soccer ARG D1 06:30 Lanus
VS
Estudiantes La Plata
soccer COL D1 07:10 Jaguares de Cordoba
VS
Deportivo Cali
Basketball NBA 07:30 Los Angeles Lakers
VS
New Orleans Pelicans
soccer Laliga 08:30 Bahia BA
VS
Fluminense RJ
soccer COL D1 09:20 Deportiva Once Caldas
VS
Independiente Santa Fe
other Table tennis 09:30 WTT Singles World Cup Group Stage 3rd Round
soccer Costa armour 10:00 Deportivo Saprissa
VS
Municipal Liberia
Basketball NBA 10:00 Golden State Warriors
VS
Sacramento Kings
other Table tennis 12:55 WTT Singles World Cup Group Stage 3rd Round
other Weightlifting 15:00 National Weightlifting Championships-Womens 64kg Finals
Basketball NZBL 15:30 Nelson Giants
VS
Manawatu Jets
soccer Indonesia S1 16:00 Pusamania Borneo
VS
Madura United
Basketball PBC 16:30 Rain or Shine Elasto Painters
VS
NorthPort Batang Pier
soccer JP LC 17:00 Grulla Morioka
VS
Cerezo Osaka
soccer JP LC 17:30 Vanraure Hachinohe FC
VS
Kashima Antlers
soccer Korea Cup 18:00 Gangwon FC
VS
Hwaseong FC
soccer JP LC 18:00 Ban Di Tesi Iwaki
VS
Albirex Niigata
soccer Korea Cup 18:00 Jeju United FC
VS
Cheonan City
soccer JP LC 18:00 Yokohama SCC
VS
FC Tokyo
soccer Korea Cup 18:00 Daegu FC
VS
Qing state FC
soccer Korea Cup 18:00 Gyeongnam FC
VS
Chunnam Dragons
soccer AFC CL 18:00 Ulsan Hyundai Horang-i
VS
Yokohama Marinos
soccer JP LC 18:00 Imabari FC
VS
Vissel Kobe
soccer JP LC 18:00 Matsumoto Yamaga FC
VS
Avispa Fukuoka
Basketball KBL 18:00 Wonju Dongbu Promy
VS
Busan Aegis
soccer JP LC 18:00 Giravanz Kitakyushu
VS
Machida Zelvia
soccer Korea Cup 18:00 Gimpo FC
VS
FC Anyang
soccer JPN D1 18:00 V-Varen Nagasaki
VS
Jubilo Iwata
soccer Korea Cup 18:00 Seongnam FC
VS
Suwon City
soccer JP LC 18:00 Azul Claro Numazu
VS
Consadole Sapporo
soccer Korea Cup 18:00 Incheon United FC
VS
Gimhae City FC
soccer JP LC 18:00 Omiya Ardija
VS
Nagoya Grampus Eight
soccer Korea Cup 18:00 Mokpo City
VS
Bucheon FC 1995
soccer Korea Cup 18:00 Gimcheon Sangmu
VS
Busan I'Park
soccer JP LC 18:00 Kagoshima United
VS
Tokyo Verdy
soccer Korea Cup 18:00 Jinju Citizen
VS
Daejeon Citizen
Basketball JBL 18:05 The seven gods of Osaka
VS
Nagoya diamond dolphins
Basketball JBL 18:05 Nagasaki Wilka
VS
Hiroshima dragonfly
Basketball JBL 18:05 Ibaraki robot
VS
Joy north of akita
Basketball JBL 18:05 Nagoya warhawk
VS
The brave man of kawasaki.
Basketball JBL 18:05 New phoenix
VS
Shinshu warriors
Basketball JBL 18:05 Group of Ma Leihe
VS
Rerakamuy Hokkaido
Basketball JBL 18:05 Kyoto and honor
VS
Magic island root
Basketball JBL 18:05 Toyama grouse
VS
Shibuya solar rock.
Basketball JBL 18:05 Aisin Sea Horses
VS
Yokohama pirates
Basketball JBL 18:25 The business utsunomiya
VS
Sendai 89
soccer Korea Cup 18:30 Seoul dress love
VS
Seoul FC
soccer Korea Cup 18:30 Ansan Greeners FC
VS
Suwon Samsung Bluewings
Basketball JBL 18:35 Chiba jet
VS
Toyota Alvark
Basketball JBL 18:35 Ryukyu gold emperor.
VS
saga balloon
Basketball PBC 19:30 Magnolia Hotshots
VS
Blackwater Elite
other Table tennis 20:00 WTT Singles World Cup Group Stage 3rd Round
soccer AFC CUP 20:00 FC Abdish-Ata Kant
VS
Central Coast Mariners
soccer HKS 20:00 Biu Chun Rangers
VS
Richard,
soccer Indonesia S1 20:00 Bhayangkara Surabaya United
VS
Persik Kediri
soccer U23 Asian Cup 21:00 Uzbekistan U23
VS
Malaysia U23
soccer Asian American super 21:00 Ararat Yerevan
VS
FC Pyunik
soccer Egypt S1 22:00 Al's
VS
Talaea El Gaish
soccer ARABIN GL 22:00 Banni Yas
VS
Al-Sharjah
soccer Latvia SL 22:30 FK Auda Riga
VS
BFC Daugavpils
soccer CRO D1 23:00 Dinamo Zagreb
VS
NK Varteks Varazdin
soccer Asian American super 23:00 FC Avan Academy
VS
Urartu
soccer UKR D1 23:00 PFK Aleksandriya
VS
Obolon Kiev
other Program 23:05 champion europe
soccer Qatar D1 23:30 Muaidar SC
VS
Al Duhail
soccer U23 Asian Cup 23:30 Vietnam U23
VS
Kuwait U23
Thursday   04/18/2024
soccer BUL CUP 00:00 CSKA Sofia
VS
Botev Plovdiv
soccer Nor D1 00:00 Brann
VS
Ham-Kam
soccer AFC CL 00:00 Al Ain
VS
Al-Hilal Saudi FC
soccer Nor D1 00:00 Molde
VS
Odd Grenland
soccer Latvia SL 00:30 Rigas Futbola skola
VS
Metta/LU Riga
soccer ARABIN GL 00:30 Al Nasr Dubai
VS
Al Ahli(UAE)
soccer Egypt S1 01:00 NBE SC
VS
Tala'ea EI-Gaish
soccer Egypt S1 01:00 Enppi
VS
El Daklyeh
soccer Qatar D1 01:30 Qatar SC
VS
Al Rayyan
soccer Qatar D1 01:30 Al-Ahli Doha
VS
Al-Sadd
soccer UEFA CL 03:00 The city of Manchester
VS
Real Madrid
soccer UEFA CL 03:00 Bayern Munich
VS
Arsenal
soccer SCO PR 03:00 Dundee
VS
Glasgow Rangers
soccer Campeonato de Portugal 03:15 FC Porto
VS
Vitoria Guimaraes
soccer Chilean PD 03:30 Palestino
VS
Sino legend bartow
soccer COL D1 05:00 Aguilas Doradas
VS
Alianza Petrolera
soccer Laliga 06:00 Bragantino
VS
Vasco da Gama
soccer Laliga 06:00 Gremio (RS)
VS
Atletico Parana
soccer Laliga 06:00 Atletico Mineiro
VS
Criciuma
soccer ARG D1 06:30 Rosario Central
VS
Deportivo Riestra
Basketball NBA 07:00 Miami Heat
VS
Philadelphia 76ers
soccer Laliga 07:00 Juventude
VS
Corinthians Paulista (SP)
soccer Laliga 07:00 Fortaleza
VS
Cruzeiro (MG)
soccer Laliga 07:00 Palmeiras
VS
Internacional RS
soccer COL D1 07:10 Millonarios
VS
Atletico Junior Barranquilla
soccer Laliga 08:30 Flamengo
VS
Sao Paulo
soccer COL D1 09:20 National sports club
VS
Deportivo Pereira
Basketball NBA 09:30 Atlanta Hawks
VS
Chicago Bulls
soccer KOR WD1 18:00 Seoul Amazones Women
VS
KSPO FC (w)
soccer KOR WD1 18:00 Gumi Sportstoto (w)
VS
Chang ning women's
soccer KOR WD1 18:00 Gyeongju FC W
VS
Boeun Sangmu (w)
soccer KOR WD1 18:00 Suwon FMC (w)
VS
Hyundai Steel Red Angels (w)
soccer THA PL 20:00 Bangkok United FC
VS
Lamphun Warrior
soccer U23 Asian Cup 21:00 Indonesia U23
VS
Australia's U23
soccer Egypt S1 22:00 Ceramica Cleopatra FC
VS
El Ettehad El Sakandary
soccer Latvia SL 22:30 Grobina
VS
FK Liepaja
soccer KSA PR 23:00 Al-Taawon
VS
Al Khaleej Club
soccer U23 Asian Cup 23:30 Jordan U23
VS
Qatar U23